Polecane gazetkiBoże Narodzenie - promocje

Sony Centre - gazetki promocyjne

Ocena sieci
3.0 (14 głosów)

Brak gazetek

O sieci Sony Centre

Sony - z miłości do innowacyjności

 

Japońska marka Sony powstała w 1946 roku z inicjatywy Masaru Ibuki i Akio Mority w Tokio jako instytut badawczy. Pierwszymi produktami firmy były urządzenia telekomunikacyjne i woltomierze. Przełomowe były lata 50., kiedy przedsiębiorstwo wprowadziło do obiegu magnetofon taśmowy i radio tranzystorowe. Szybki wzrost spółki sprawił, że w kolejnej dekadzie trafili na zagraniczne rynki - USA i Szwajcaria. Hitowym produktem marki Sony był Walkman, powstały pod koniec lat 70., powstały poprzez usunięcie zbędnych funkcji magnetofonu i zminimalizowanie pozostałych mechanizmów.

 

Zainteresowanie branżą muzyczną zaowocowało powstaniem pierwszego odtwarzacza płyt kompaktowych “Discman”. Lata 90. to uderzenie w rynek konsoli do gier i konstrukcja Playstation. Również w tej dekadzie na rynek trafiają pierwsze cyfrowe aparaty fotograficzne marki Sony. Skupienie się na konsolach było “strzałem w dziesiątkę” i przyniosło rynkowy sukces firmie. W 2001 roku powstał oddział zajmujący się telefonami komórkowymi, znany dziś pod nazwą Sony Mobile Communications. Popularność marki Sony Ericsson napędziła działania przedsiębiorstwa i mocno nakierowała rozwój w stronę tej dziedziny. Działająca na polskim rynku sieć sklepów Sony Centre to kilkunastoletnie doświadczenie na rynku RTV.

 

W okazjonalnie pojawiających się gazetkach promocyjnych Sony można znaleźć promocje najwyższych lotów. Pośród wielu propozycji można znaleźć prawdziwe perełki, które jakościowo stoją na najwyższym poziomie. Obecnie prym wiedzie sprzedaż smartfonów, które dzięki wprowadzeniu innowacyjnych technologii znajdują się na czele polskiego rynku. Często pojawiają się okazje zakupu akcesoriów telefonicznych w niższych cenach przy wyborze konkretnego modelu smartfona. Podobne oferty pojawiają się w kategorii aparatów fotograficznych. Produkowane przez Sony urządzenia, takie jak seria Sony α to światowy top. To, co przyniosło sukces firmie Sony, czyli Playstation, to absolutny lider rynku konsoli do gier. Obok wymienionych urządzeń w ofercie sklepu znaleźć można również kamery wideo, kino domowe i sprzęt audio oraz telewizory i ekrany. Do każdego oferowanego produktu marki Sony, można znaleźć akcesoria dedykowane.

 

Jakość i design w niskich cenach znajdziesz w gazetkach promocyjnych Sony!

 

W okazjonalnie pojawiających się gazetkach promocyjnych Sony znajdują się najlepsze okazje i obniżki cen. Dzięki nim można kupić swój wymarzony sprzęt w naprawdę przystępnych cenach.

 

Opinie o sieci Sony Centre
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Default avatar
  • adam
  • 31/08/2016
renoma dobra i obsługa klienta na wysokim poziomie, europejskim, ale panowie nie znali szczegółów odnośnie podzespołów komputera, dodatkowo komputery troche podleżały, ale jakość widać.... by niepelnosprawny,org
Default avatar
  • S
  • 12/04/2015
To jedź jeden z drugim na zakupy do Hong Kongu
Default avatar
  • marek
  • 04/12/2014
Potwierdzam opinię Marcina, reprezentują poważną firmę SONY POLSKA i jednocześnie nie mają pojęcia o prowadzonej działalności. Chciałem przedłużyć gwarancję na Tv stwierdzili, że nie można, w centrali SONY POLSKA okazało się, że każdy autoryzowany punkt SONY ma taki obowiązek. Podobnie było z cyfrowym aparatem foto, ceny też mają z kosmosu a ich wiedza o sprzęcie też jest płytka
Default avatar
  • Marcin
  • 25/10/2014
OSTRZEGAM PRZED ZAKUPAMI W TYM MIEJSCU. SPRZEDAWCY NIE ZNAJĄ PODSTAWOWYCH INFORMACJI O OFEROWANYM SPRZĘCIE. OFERTY NIE SĄ WIARYGODNE. CENA PRODUKTU ZMIENIA SIĘ Z MINUTY NA MINUTĘ. WIDAĆ ŻE WŁAŚCICIEL SKLEPU STRACIŁ NAD NIMI KONTROLĘ. SZKODA ŻE FIRMA SONY ZGODZIŁA SIĘ FIROMOWAĆ TAKIE MIEJSCE SWOIM LOGO. SZCZEGÓLNIE OSTROŻNIE W MOMENCIE PŁACENIA CENA POTRAFI NAGLE WZROSNĄĆ O KILKASET ZŁ. ODRADZAM.
Najbliższe sklepy sieci Sony Centre
Sony Centre znajdziesz w tych centrach handlowych
Nasz Serwis korzysta z plików cookies, aby ułatwić Użytkownikom przeglądanie naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli Użytkownik nie ma zablokowanej opcji zapisywania tych plików, to zgadza się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Użytkownik może samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w regulaminie.